Our locations

Harley-Davidson® ISRAEL
המלאכה 3, תל אביב
חדשות

הצהרת נגישות

בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות תשנ"ח- 1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו, ביצענו סקירה מקיפה של כל יחידות השירות, על מנת לוודא עמידה בתקנים ועל מנת לבחון האם מתאפשרת בהן גישה מלאה לכל אדם. בימים אלה מבצעת החברה שינויים בנקודות השירות, בשירות, ובנהלים ובאתרי האינטרנט של הקבוצה, בהתאם לנדרש על פי חוק. כחלק מהיערכות החברה להנגשת השירות ללקוחות עם מוגבלות, מונה רכז נגישות, אשר עבר הכשרה מתאימה בלשכת המסחר ומתעדכן באופן שוטף בנושא הנגישות. אלבר ציי רכב תמשיך ותפעל לשיפור נגישות השירות אותו היא מעניקה ללקוחותיה.

לצפייה בהסדרי הנגישות בסניפים

מבוא

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש המידע עבור כלל המשתמשים ומשתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים חשיבות רבה במתן אפשרות שווה לאנשים עם מוגבלות לשימוש במידע המוצג באתר ולאפשר חווית גלישה טובה יותר. אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים של קבוצת אלבר ציי רכב יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים להקל את השימוש באתר עבור אנשים עם מוגבלויות, ככל האפשר, מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות .

באתר זה מופעלת תכנת נגישות של חברת Make Sense על ידי שרת הנגשה ייעודי. הנגשת אתר האינטרנט של החברה מתבצעת באמצעות תוכנת AVCP (להלן ״התוכנה״) המאפשרת לספק, לקהל הגולש באתר, תוכן נגיש ככל שניתן.

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט נגישות. לחיצה על התפריט באמצעות העכבר או ניווט בעזרת TAB, מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. בחירה מתוך התפריט על הכפתור של ההתאמה האישית. כדי לסגור את התפריט תוכלו ללחוץ על כפתור הסגירה או ללחוץ במקלדת על כפתור ה-'ESC' או באמצעות לחיצה עם העכבר.

כיצד ניתן לגלוש באתר?

- יצירת תפריט קיצורי דרך לאזורי תוכן נבחרים.

- באפשרותכם לנווט קדימה באתר בעזרת כפתור TAB. כדי לנווט אחורה יש ללחוץ על צירוף המקשים Shift + Tab.

- תמיכה בתוכנות קוראות מסך NVDA למשתמשי Windows ומערכת ההפעלה של מקינטוש Mac OS X .

- שינוי ניגודיות צבעים: באפשרותכם לשנות את הרקע לבהיר או לכהה.

- שינוי גודל וסוג הפונט: ניתן להגדיל או להקטין את הטקסט. סוג הגופן משתנה לאריאל לקריאה נוחה יותר.

- ניווט לאזורי תוכן: באפשרותכם לדלג לאזורי התוכן באתר. האתר מחולק לאזורי תוכן המרכזיים. ניתן לדלג לאזור תוכן מרכזי מראש הדף.

- לכניסה לאזור תוכן יש ללחוץ במקלדת Enter בתחתית כל דף, לפני כותרת התחתית ניתן לדלג לראש הדף.

- טפסים: ישנה תמיכה רחבה בהנגשת טפסי צור קשר בכפוף לתקנון השימוש.

- התאמה לטכנולוגיות מסייעות. לדוגמא: תמיכה בהקראת שגיאות על ידי תוכנות קוראות מסך.

- תמיכה בטכנולוגיות מסיעות: תמיכה רחבה בטכנולוגיות מסייעות על ידי שימוש בחוקי ARIA.

- כפתור בטל נגישות וחזרה לתצוגה רגילה.

נגישות דפדפנים 

•Internet Explorer 7/8/9/10/11

•Chrome

•Firefox

•Safari

הבהרה

כרגע לא ידועות בעיות נגישות באתר. נתקלת בבעיה? ספרו לנו! אנחנו משתדלים לשמור ולתחזק את האתר ברמה הטובה ביותר. כדי שנוכל לטפל בבעיה בדרך הטובה ביותר בבקשה צרפו פרטים מלאים ככל שניתן ופנו לרכז הנגישות: תיאור הבעיה. מהי הפעולה שניסיתם לבצע? באיזה דף גלשתם? סוג וגרסה של הדפדפן. מערכת הפעלה. סוג הטכנולוגיה המסייעת (במידה והשתמשתם).

פרטי רכז/ת נגישות בחברה:

למידע נוסף בנושא ניתן לפנות לרכז הנגישות בחברתנו - ארנה פארן

טלפון: ‎03-6151458

דוא"ל: ornap@albar.co.il

לנוחיותך, ריכזנו את ההתאמות הקיימות באלבר ציי רכב בהתאם לאופי המוגבלות:

ראיה:

-הודעות דואר דיגיטליות- לאלבר שירותים מתקדמים באמצעותם תוכל לקבל ולקרוא את הודעות הדואר שלך באופן דיגיטאלי ואף להגדיל את הטקסט לצורך קריאה נוחה וקלה של ההודעות.

-אתר האינטרנט– מרבית הדפים באתרי אלבר ציי רכב עומדים בתקן נגישות.

-מוקד שירות טלפוני.

-חיות שירות- חיות שירות כגון כלבי נחייה מותרים לכניסה בסניפי החברה.

-תיעוד רצון לקוח- באפשרותך לבקש מנותן השירות להגדיר בחשבונך את אופן ההנגשה המותאם עבורך. מידע זה יהיה זמין לכלל נותני השירות בחברה בכל פעם שתפנה לקבל שירות.

-הדפסה בפונט מוגדל

שמיעה או דיבור:

- "לולאות השראה" (Inductive Loopset)- מכשיר מיוחד המסייע ללקוחות כבדי שמיעה בעלי מכשיר שמיעה מדגם T- נמצא בסיום תהליך פריסה בכל הסניפים בארץ.

-מתן הוראות באמצעות פקס/כתב יד.

-השירות הטלפוני של אלבר ציי רכב זמין ונגיש לכלל לקוחות החברה, לרבות אנשים עם מוגבלויות. שירות המענה הקולי זמין בכל שעות היממה, כל ימות השבוע 24/7 , באמצעותו ניתן לקבל מידע ולבקש עזרה בכל הנוגע לתקלות ברכב. המענה הקולי מותאם בשפה פשוטה ובקצב דיבור איטי וברור, ללא מוסיקת רקע. נציגי אלבר ציי רכב זמינים 24 שעות ביממה ומעניקים שירות מקצועי ומותאם אישית ללקוחות.

מוטוריקה/כיסא גלגלים:

- חיות שירות- חיות שירות כגון כלבי נחייה מותרים לכניסה בסניפי החברה.

-סניפים נגישים- אלבר ציי רכב פועלת להנגיש את סניפיה ללקוחות עם מוגבלויות. בין היתר מבוצעות ההתאמות הבאות: התאמת הגישה לסניף, הכשרת עמדות שירות נגישות, שירותי נכים, ועמדות המתנה.