פריטי חובה לרכיבה

פריטי חובה לרכיבה

לא משנה לאיזה מסע אתם יוצאים, לנו יש את הציוד שיעזור לכם להגיע ליעד. קולקציית המוצרים שלנו נוצרה מתוך מחשבה עליכם הרוכבים והותאמה במיוחד כדי לשמור על הבטיחות, הנוחות ותחושת הביטחון שלכם. החל ממעילי עור קלאסיים וקסדות ועד למשקפי מגן וכפפות - עצבו לעצמכם ולאופנוע שלכם סגנון אישי.

קסדות

קסדות הן אחד מאמצעי הבטיחות החשובים ביותר. הסטטיסטיקה מראה כי קסדות שמותאמות היטב לרוכב מצמצמות משמעותית את כמות פציעות הראש הקטלניות. לכן, חשוב לרכוש קסדה המתאימה לכם בדיוק.

קפצו לבקר אותנו ונבדוק בשמחה שהקסדה שלכם מתאימה לכם, לא ישנה מדי ואינה פגומה

בגדי עור

מוצרי העור שלנו עוצבו כדי שתוכלו ליהנות מהמראה המושלם גם כשאתם רוכבים וגם כשלא, בין אם אתם רוצים מראה מודרני או מראה וינטג'.

קבלו את מעילי העור שלנו-מסורת גאה של איכות ועמידה במבחן הזמן מוצרי העור איכותיים מאוד ונצבעו היטב לכן הם פשוט תמיד יראו טוב, לא משנה כמה תקמטו אותם

למידע נוסף, אנחנו מזמינים אתכם לבקר באחת החנויות שלנו

לבוש ספורטיבי איכותי

חלק מהעניין זה להיראות טוב ולהרגיש טוב כשרוכבים על האופנוע. לכן פיתחנו מגוון רחב של לבוש ספורטיבי איכותי שיכול לשמש כשכבה התחתונה המושלמת בזמן הרכיבה.

הבדים המקצועיים שלנו כוללים את הטכנולוגיות החדישות ביותר ויעזרו לכם לשמור על חום הגוף כך שתישארו קרירים, יבשים ורעננים לאורך כל היום.

ציוד בטיחותי

אלו הם פריטי חובה לרכיבה בטוחה, בכל מזג אוויר. ציוד הרכיבה שלנו כולל את הטכנולוגיות החדישות ביותר, שיעניקו לכם את כל ההגנה הדרושה לרכיבה בטוחה.

מביגוד תרמי ומעילי רכיבה עם רשת בד ועד למגוון מעילים זוהרים ובגדי שטח, אנחנו כאן כדי שתוכלו להמשיך לרכוב בכל מזג אוויר.